Op zondag 15 februari strijden de Koninklijke Ganzenrijders Stabroek voor de felbegeerde koningstitel. Op weg naar het dorpscentrum zal onze kantine ook dit jaar weer als stopplaats fungeren.
KSK Nieuw Stabroek zal de Koninklijke Ganzenrijders Stabroek met open armen (en tapkranen) ontvangen wanneer ze op 15 februari in stoet naar de galg in de Dorpsstraat afzakken. Het spektakel daar start om 15u. Enkele uren later zal de nieuwe koning, opvolger van Carl Beks, gekroond worden.
Op vrijdag 8 mei, daags voor de aftrap van ons jeugdtornooi, zijn de Koninklijke Ganzenrijders Stabroek opnieuw te gast op Nieuw Stabroek. Dit keer niet in hun gansrijdersplunje, maar in voetbaloutfit. De Stabroekse Ganzenrijders nemen het op de Vossenvelden op tegen hun concullega’s van de Koninklijke Ganzenrijdersmaatschappij Hoevenen.
De voetbalclash der Stabroekse en Hoevense ganzenrijders is een jaarlijkse traditie met als inzet de wisselbeker Martha Wijnants. Vorig jaar won Hoevenen op de terreinen van Patro met 1-0. In 2024 trokken de Stabroekse Ganzenrijders op de terreinen van Nieuw Stabroek in een ware spektakelmatch aan het langste eind: 6-5 werd het toen.