Kon.S.K. Nieuw stabroek

Aansluiten nieuw lid

REGLEMENT VOOR AANSLUITING NIEUWE LEDEN 1/9/2018

Beste voetballiefhebbers,

Het nieuwe voetbalseizoen staat weer voor de deur en door de fusie met Voetbal Vlaanderen zijn er op administratief vlak heel wat wijzigingen doorgevoerd.

Om een speler, bestuurslid, trainer of ploegafgevaardigde aan te sluiten dient men de identiteitskaart voor te leggen op het secretariaat (via de clubsecretaris Roger Cuyt).

De secretaris bezit een ID-reader.

Een nieuwe speler kan zich bij hem thuis (op afspraak) of op de club (woensdag NM) aanmelden met de ID-kaart  om de nodige formaliteiten te vervullen.

Jeugdspelers onder de 18 jaar sluiten aan via een kids-ID of een gewone elektronische IK die men pas krijgt als men 12 wordt.

Indien er spelers zijn die niet meer wensen te voetballen, gelieve dit te melden aan het secretariaat .

Gelieve hiermee rekening te houden.

 Alvast bedankt voor de medewerking.

Met sportieve groeten,

Roger Cuyt

Secretaris (GC) K.S.K. Nieuw Stabroek

Voor bijkomende info of vragen gebruik;

Tanja 11.09.2022 12:08

Beste

Mijn zoon van 13 jaar wil eventueel graag voetballen…is er nog plaats bij jullie? En kan u mij verdere info geven over het lidgeld?
Vrmvg Tanja

Nieuwe reacties

11.09 | 12:08

Beste Mijn zoon van 13 jaar wil eventueel graag voetballen…is e...

11.10 | 08:38

Gelieve voor alle vragen ons CONTACTFORMULIER te gebruiken.

26.03 | 01:15

. Denk dat veeeeeeele clubs serieus jaloers gaan zijn op die BOEREN va...